امروز حالت چطوره اپلیکیشنی است که به شما کمک می کند اطلاعات سلامت خود را ثبت کنید و بر روند تغییرات معیارهای عددی سلامت خود نظیر وزن، مقدار قند خون، فشار خون و ... نظارت کنید. 

هنگام مراجعه به پزشک، گوشی خود را فراموش نکنید!
​​​​​​​

ثبت اطلاعات میزان قند خون و انسولین دریافتی در هر وعده روزانه و نمایش نمودار تغییرات آن و همچنین امکان نمایش دفترچه روزانه قند خون و اشتراک آن با پزشک یا مشاور شما از طریق اپلیکیشنهای اشتراک گذاری نصب شده بر روی گوشی یا تبلت، به افراد دارای بیماری دبایت کمک می کند تا روند بهبود خود را کنترل کنند. ثبت فشار خون و ضربان قلب و نمایش نمودار تغییرات آن به همراه ثبت وزن روزانه و نمایش BMI شما از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن است. میزان قند خون افراد در ساعات مختلف روز متغیر است و برای اینکه دوز دارویی دقیق تری توسط پزشک تجویز شود، بهتر است تا بیمار، قند خون خود را در منزل و با استفاده از گلیکومتر اندازه گیری کرده و ثبت نماید. اپلیکیشن “امروز حالت چطوره” دستیار خوبی برای این کار است و میتوانید تست های خود را با مشخص کردن زمان و وضعیت تست در اپلیکیشن ثبت کنید​​​​​​​.
این اپلیکیشن ابزار مفیدی برای کمک به تشخیص دقیق تر بیماری از سوی پزشک نیز هست و پزشک میتواند با بررسی نمودارها، تاثیر داروها و تجویزهای خود را مشاهده کرده و در صورت لزوم آزمایشات و داروهای دیگری را برای شما تجویز نماید.

​​​​​​​

امکانات اپلیکیشن امروز حالت چطوره

دفترچه قند خون روزانه
افراد مبتلا به دیابت پس از ثبت اطلاعات قند خون خود به صورت روزانه، می توانند اطلاعات ثبت شده را در فرمت دفترچه قند خون روزانه مشاهده کنند و جدول آن را برای پزشک یا مشاور خود ارسال نمایند.
​​​​​​​

ثبت ضربان قلب
به همراه اطلاعات فشار خون خود، می توانید نسبت به ثبت ضربان قلب خود نیز اقدام نمایید و بر روی نمودار نوسانات ضربان قلب و فشار خون را همزمان مقایشه کنید.
​​​​​​​

کنترل تغییرات وزن
عوامل متعددی در کاهش یا افزایش وزن افراد دخیلند، از این رو لازم است وزن فرد در بازه های زمانی مختلف چک شود تا در صورتی که مشکل نوسانات وزنی به بیماری یا داروی خاصی مرتبط است، هرچه سریع تر اقدام به پیشگیری و درمان آن گردد.

نظارت بر فشار خون
با ثبت اطلاعات فشار خون در بازه های زمانی مختلف، می توانید بر روند تغییرات فشار خون خود نظارت کنید.
​​​​​​​

شاخص توده بدنی
تنها با وارد کردن قد و وزن میتوانید از شاخص توده بدنی خود مطلع شوید، طبق BMI محاسبه شده، اپلیکیشن وضعیت وزن شما را نمایش میدهد و اگر اضافه وزن داشته باشید، شما را مطلع میسازد.

دسترسی آفلاین و آنلاین
برای حفظ سوابق شما در صورت تغییر گوشی یا تبلت شما، از اطلاعات شما به صورت آنلاین بکاپ گرفته می شود و می توانید از طریق نشانی https://howareyoutoday.ir بر روی وب به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید.
​​​​​​​

امروز حالت چطوره در شبکه های اجتماعی:
​​​​​​​