همکاران پرشیا شبکه

مسوولیت پذیری، پشتکار و علاقه به یادگیری جزو ویژگیهای همه همکاران پرشیا شبکه ار ابتدا تا کنون بوده است.
از سال 1381 تاکنون افتخار همکاری با جمعی از بهترین متخصصین و مدیان کشور در حوزه تجهیزات پزشکی و مهندسی نرم افزار را داشته ایم و همواره به دنبال همکاری با بهترین ها هستیم. 
در زیر فهرست مدیران، متخصصین و مشاورین و همکاران سابق پرشیا شبکه و همینطور لینک پروفایل ایشان در LinkedIn درج شده است.
بری مشاهده صفحه شرکت در LinkedIn و یا مشاهده فرصتهای شغلی پرشیا شبکه و ارسال رزومه لطفا از لینکهای زیر استفاده فرمایید:

مشاهده فرصتهای شغلی در پرشیا شبکه و ارسال رزومه
همکاران پرشیا شبکه در اتاق کنفرانس

مدیران پرشیا شبکه

حسین ملایی، مدیر عامل

مدیرعامل پرشیا شبکه از بدو تاسیس، آقای حسین ملایی بوده است. ایشان در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و در مقطع کارشناسی ارشد، به صورت مجازی در رشته مدیریت سیستمهای اطلاعاتی (Information System Management - ISM) در دانشگاه لیورپول (University of Liverpool) تحصیل کرده است. ایشان همچنین هم بنیان‌گذار و عضو هیات مدیره شرکت هم می باشد.

علی حکمی، مدیر اجرایی

مدیر اجرایی پرشیا شبکه آقای مهندس علی حکمی است. ایشان که علاوه بر تصدی ریاست هیات مدیره، هم بنیان‌گذار شرکت هم هست، در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تحصیل کرده است.
​​​​​​​

سید علی رضا میری زرندی، مدیر بازرگانی

مدیر بازرگانی پرشیا شبکه آقای مهندس سید علی رضا میری زرندی است. ایشان که علاوه بر تصدی نایب رئیسی هیات مدیره، هم بنیان‌گذار شرکت هم هستند در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی پزشکی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی پزشکی، گرایش بیوالکتریک در دانشگاه علم و صنعت تهران تحصیل کرده است.