طرح ها و پروژه ها

پروژه های ملی نرم افزار کارت صحت و سلامت رانندگان وسایل نقلیه سنگین کشور، داشبورد اطلاعات تجهیزات پزشکی ایران، سیستم مدیریت تجهیزات سازمان انتقال خون و همچنین بخشی از پروژه ملی سپهتن جزو دستاوردهای اصلی پرشیا شبکه در سالهای اخیر می باشد. 

به منظور پایش اطلاعات ارسالی توسط نرم افزارهای مدیریت تجهیزات پزشکی مستقر در مراکز درمانی کشور، داشبورد ملی مدیریتی با عنوان داشبورد اطلاعات تجهیزات پزشکی ایران (داتپا) توسعه داده شده است. این مجموعه علاوه بر مدیریت و نظارت بر اطلاعات ارسال شده، جهت استخراج و تهیه انواع گزارشهای آماری و تحلیلی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

... بیشتر بخوانید

در جهت ارتقای سلامت رانندگان کل کشور و پیگیری وضعیت سلامت رانندگان حرفه ای که تقریبا حمل و نقل تمام مسافرین و بار جاده ای کشور را بر عهده دارند، سازمان حمل و نقل جاده ای طرح صدور کارت صحت و سلامت را برای کنترل وضعیت سلامت رانندگان حرفه ای در سال 83 آغاز نمود. در راستای اجرای این طرح سازمان حمل و نقل جاده ای با بیش از 100 مرکز پزشکی در سراسر کشور همکاری می کند.

... بیشتر بخوانید

سامانه مدیریت تجهیزات و فرایندهای ISO انتقال خون ایران

 سیستم جامع مدیریت تجهیزات انتقال خون  علاوه بر ایجاد امکان فرآیندهای تشکیل شناسنامه، تعمیر، کالیبراسیون، نگهداری پیشگیرانه تجهیزات موجود در سازمانهای انتقال خون سراسر کشور، این امکان را به مدیران و کاربران می دهد تا همزمان علاوه بر تجهیزات آزمایشگاهی، تمامی فرایندهای فوق را برروی تجهیزات تاسیسات نیز اعمال نماید.

... بیشتر بخوانید

​​شرکت پرشیا شبکه از بدو راه اندازی یکی از پیشگامان تهیه محتوا و چاپ و انتشار کتابهای حوزه فناوری اطلاعات پزشکی و تجهیزات پزشکی بوده است.

نخستین کتاب تله مدیسین و سلامت الکترونیکی، کتب مرجع نگهداری پیشگیرانه تجهیزات پزشکی، دایره المعارف جامع تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و تاسیسات از جمله کتب منتشر شده توسط پرشیا شبکه هستند.

... بیشتر بخوانید

کتاب ها و انتشارات

امروز حالت چطوره اپلیکیشنی است که به شما کمک می کند اطلاعات سلامت خود را ثبت کنید و بر روند تغییرات معیارهای عددی سلامت خود نظیر وزن، مقدار قند خون، فشار خون و ... نظارت کنید. ثبت اطلاعات میزان قند خون و انسولین دریافتی در هر وعده روزانه و نمایش نمودار تغییرات آن و همچنین امکان نمایش دفترچه روزانه قند خون و اشتراک آن با پزشک یا مشاور شما از طریق اپلیکیشنهای اشتراک گذاری نصب شده بر روی گوشی یا تبلت، به افراد دارای بیماری دبایت کمک می کند تا روند بهبود خود را کنترل کنند. ثبت فشار خون و ضربان قلب و نمایش نمودار تغییرات آن به همراه ثبت وزن روزانه و نمایش BMI شما از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن است. میزان قند خون افراد در ساعات مختلف روز متغیر است و برای اینکه دوز دارویی دقیق تری توسط پزشک تجویز شود، بهتر است تا بیمار، قند خون خود را در منزل و با استفاده از گلیکومتر اندازه گیری کرده و ثبت نماید. اپلیکیشن “امروز حالت چطوره” دستیار خوبی برای این کار است و میتوانید تست های خود را با مشخص کردن زمان و وضعیت تست در اپلیکیشن ثبت کنید

وب سایت اپلیکیشن امروز حالت چطوره