شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه که معمولا به اختصار پرشیا شبکه خوانده می شود از اردیبهشت ماه سال هزار و سیصد و هشتاد و یک به عنوان موسسه ثبت شد و در بهار نود ویک به شرکت با مسوولیت محدود تغییر نوع داد.
پرشیا شبکه را گروهی از دانشجویان و فارع التحصیلان مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف توسعه فنآوری اطلاعات در زمینه خدمات سلامت، بهداشت و مهندسی پزشکی راه اندازی کردند. بعدها علاوه بر اطلاع رسانی و توسعه نرم افزارهای تجهیزات پزشکی، نرم افزارها و سیستم های اطلاعاتی مختلف دیگری نیز در پرشیا شبکه توسعه داده شد و بازار مشتریان ما از حوزه سلامت به سایر صنایع و مراکز دولتی و خصوصی نیز توسعه داده شد.

معرفی شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه

احراز صلاحیت و رتبه بندی شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه توسط دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور برای آخرین بار در تاریخ دهم اسفند ماه 1401 انجام شده و این شرکت در زمینه فعالیت های زیر رتبه 4 را به دست آورده است:

- ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری یا بسته های نرم افزاری حامل محتوا
- تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری​​​​

گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت پرشیا شبکه​​​​​​​

مشاهده جزئیات پرشیا شبکه در سامانه اطلاعات نظام فنی و اجرایی کشور

شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه از تاریخ سی و یکم فروردین ماه سال نود و پنج با شماره نظام صنفی رایانه ای 21012324 در سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران عضویت یافت.​​​​​

عضویت در ​​​​​​​سازمان نظام صنفی رایانه ای​​​​​​​

معرفی پرشیا شبکه در وب سایت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

درباره پرشیا شبکه

تاریخچه

اوایل دهه هشتاد و زمانی که شبکه اینترنت به تازگی در داخل کشور گسترش می یافت، عدم وجود وب سایتهای اطلاع رسانی به زبان پارسی، بخصوص در حوزه پزشکی و تجهیزات پزشکی کاملا مشهود بود. در سال 1381 جمعی از دانشجویان دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر وب سایت جامعی را به عنوان شبکه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی راه اندازی کردند. همکاران این وب سایت بعد ها هسته اصلی شکل گیری شخصیت حقوقی شرکت پرشیا شبکه را تشکیل دادند. پرشیا شبکه از ابتدا بر روی دو موضوع عمده فعالیت می کند: اطلاع رسانی در حوزه تجهیزات پزشکی و توسعه نرم افزارهای تخصصی مبتنی بر وب.

ماموریت (به چه کاری مشغول هستیم؟)

پرشیا شبکه ارائه دهنده راه‌حل‌های IT برای استفاده در پزشکی، مهندسی پزشکی، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، بیماران و… با استفاده از نیروی کارکنان خلاق و باتجربه و با به کارگیری فناوری روز بوده و از شرکت‌های پیشرو در این زمینه محسوب می‌شود. راه‌حل‌های ارائه شده توسط پرشیا شبکه به کاربران آن کمک می‌کند تا با کارایی بیشتری به پیش روند. مشتریان پرشیا شبکه عمدتاً بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، مراکز دولتی مرتبط، پزشکان، کادر درمان، بیماران و خانواده‌های آنان می‌باشند.

هر جا که صحبت از درمان و استفاده از تجهیزات پزشکی خصوصاً مرتبط با فناوری اطلاعات است محصولات و خدمات پرشیا شبکه نیز به کار خواهند آمد. هدف پرشیا شبکه تسهیل امور پزشکی و بالا بردن استانداردهای سلامت است. پرشیا شبکه برای انجام ماموریتش از دیدگاه‌های متخصصین با تجربه و صاحبنظر، کمک نیروهای جوان و متفکر و روش‌های نوین توسعه محصولات و خدمات استفاده می‌نماید.

توسعه اشتغال در صنعت فناوری اطلاعات و انفورماتیک پزشکی، نوآوری در گستره فناوری اطلاعات پزشکی و ارائه خدمات نوین در نرم افزارهای کاربردی از اهداف مهم پرشیا شبکه به شمار می رود. توسعه و بهسازی منابع انسانی به عنوان گران بها ترین سرمایه شرکت، در سرلوحه فعالیت های ما قرار دارد. توانایی بالا در ارایه خدمات، دانش تخصصی، خلاقیت و نوآوری کارکنان و مشاوران به ما در تحقق رویاهای مشتریانمان کمک خواهد کرد تا انتخاب اول آن ها باشیم.

ما مایلیم که سازمانی با دوام درازمدت، سودآور و خوشنام داشته باشیم. ما می خواهیم بیشترین تعداد ممکن شغل تخصصی، سودآور و پایدار در گستره فنآوری اطلاعات و فنآوری اطلاعات پزشکی خلق نماییم ضمن انکه سود منطقی و مناسبی را برای سهامداران موسسه فراهم آوریم. تمرکز ما بر به دست آوردن و به شدت راضی نگاه داشتن مشتریان به خوبی انتخاب شده مان به وسیله ارائه راهکارهای مبتکرانه است.

ماموریت اصلی شرکت نوآوری در تولید نرم افزارها و وب سایتهای اینترنتی در گستره تجهیزات پزشکی، پزشکی و خدمات بهداشت و سلامت است. تامین نیازهای مشتریان با استفاده از نوآوری در تولید و ارائه خدمات ما را به پیش می برد. همچنین ایجاد اشتغال پایدار برای کارشناسان تولید، توسعه و نگهداری نرم افزارها و خدمات فناوری اطلاعات همواره مد نظر شرکت قرار دارد.

چشم انداز (می‌خواهیم به کجا برسیم؟)

چشم انداز پرشیا شبکه تا پایان سال ۱۴۰۳ آینده تبدیل شدن به پیشروترین شرکت فناوری اطلاعات در زمینه مهندسی پزشکی است. پرشیا شبکه می‌خواهد تا پایان سال ۱۳۹۸ یکی از جذاب‌ترین شرکت‌ها برای حضور برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار باشد. چشم انداز پرشیا شبکه تبدیل شدن به خوش نام ترین تولید کننده نرم افزارهای نوین مدیریت اطلاعات سلامت و کسب و کار در گستره پزشکی و صنایع مشابه در ایران است.

ارزش‌ها (چه چیزهایی را در کارمان رعایت می‌کنیم؟)

صداقت، درستکاری، اعتماد، پایبندی به تعهدات، رعایت اصول و اخلاق متعارف کسب و کار، رعایت اصل احترام متقابل، کار گروهی، قانونمندی، مسئولیت‌پذیری، سلامت و رفاه کارکنان و حفظ و حراست از محیط زیست از ارزش‌های شرکت پرشیا شبکه به حساب می‌آید.

راهبرد (خط مشی رسیدن به اهداف)

بهره‌گیری از نیروی انسانی خلاق و مجرب، تلاش بی‌وقفه تیم مدیریت، استفاده از فناوری روز، فراهم سازی محیط کار پویا، ارائه خدمات پشتیبانی بی‌نقص به مشتریان.​​​​​​​

مشخصات ثبتی

پرشیا شبکه در تاریخ 17 اردیبهشت ماه سال 1381 در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجارتی تهران با عنوان موسسه اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه به شماره 13890 به ثبت رسید. 
این مجموعه در تیرماه 92 نوع شخصیت حقوقی خود را به شرکت با مسوولیت محدود تغییر داد و بدین ترتیب شرکت اطلاع رسانی مهندسی پزشکی پرشیا شبکه با مسوولیت محدود در تاریخ 11 تیر ماه سال 1392 به شماره ثبت 425358 و شناسه ملی 10320781665 در در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجارتی تهران به ثبت رسید.

همکاران پرشیا شبکه

مسوولیت پذیری، پشتکار و علاقه به یادگیری جزو ویژگیهای همه همکاران پرشیا شبکه ار ابتدا تا کنون بوده است.
از سال 1381 تاکنون افتخار همکاری با جمعی از بهترین متخصصین و مدیان کشور در حوزه تجهیزات پزشکی و مهندسی نرم افزار را داشته ایم و همواره به دنبال همکاری با بهترین ها هستیم. ​​​​​​​

با همکاران ما بیشتر آشنا شوید